SAÇ

Davines Alchemic Copper...
  • İndirimli Fiyat / -36,45%
Available
Alchemic System

Davines Alchemic Copper Bakır Rengi Saçlar İçin Saç Kremi 250ml

Davines
DVN-34128
96,60 ₺ 152,00 ₺
Davines Alchemic Copper Bakır Rengi Saçlar İçin Saç Kremi bakır rengi saçlar için renk koruyucu özelliğe sahiptir. Boyalı ve doğal saçlarda renk yoğunluğunu arttırmak ve renk kalıcılığı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Davines Alchemic System Copper serisinin diğer üyeleriyle birlikte kullanıldığında daha hızlı sonuç verir.  Davines Alchemic...
Davines Alchemic Chocolate...
  • İndirimli Fiyat / -36,45%
Available
Alchemic System

Davines Alchemic Chocolate Koyu Renk Saçlar İçin Şampuan 280ml

Davines
DVN-34135
69,91 ₺ 110,00 ₺
Davines Alchemic Chocolate Koyu Renk Saçlar İçin Şampuan koyu renk saçlarınız için renk koruyucu özelliğe sahiptir. Boyalı ve doğal saçlarda renk yoğunluğunu arttırmak ve renk kalıcılığı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Davines Alchemic System Chocolate serisinin diğer üyeleriyle birlikte kullanıldığında daha hızlı sonuç verir.  Davines Alchemic...
Davines Minu Boyalı Saçlar...
  • İndirimli Fiyat / -36,45%
Available
Minu

Davines Minu Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Maske 1000ml

Davines
DVN-42642
374,95 ₺ 590,00 ₺
Davines Minu Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Maske saçları korurken diğer yandan saç renginde kalıcılık sağlamak üzere korumaya alır. Ekstra parlaklık kazandırarak bakımlı bir yapı oluşturur. Davines Minu serisinin diğer üyeleriyle birlikte kullanıldığında daha hızlı sonuç verir. Davines Minu serisi en avantajlı fiyatlarla Bi’Kutu Güzellik’te.
Davines Nounou Besleyici Ve...
  • İndirimli Fiyat / -44,00 ₺
Available
Nounou

Davines Nounou Besleyici Ve Koruyucu Bakım Maskesi 250 ml

DVN-53372
108,00 ₺ 152,00 ₺
Davines Nounou Besleyici Ve Koruyucu Bakım Maskesi perma, saç düzleştirme, boyama, röfle benzeri kimyasal işlem gören saçlardaki tahribata uğrayan bölgeleri onarır. Davines Nounou serisinin diğer üyeleriyle birlikte kullanıldığında daha hızlı sonuç verir.  Davines Nounou serisi en avantajlı fiyatlarla Bi'Kutu Güzellik'te. 
Davines Energizing Dökülme...
  • İndirimli Fiyat / -36,45%
Available
Energizing

Davines Energizing Dökülme Karşıtı 3'lü Set

Davines
388,93 ₺ 612,00 ₺
Davines Energizing Dökülme Karşıtı Set İçeriği; Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 250ml Davines Energizing Superactive Dökülme Önleyici Serum 100ml Davines Energizing Dökülme Önleyici Canlandırıcı Bakım Jeli 150ml    
Davines Nounou Besleyici Ve...
  • İndirimli Fiyat / -36,45%
Available
Nounou

Davines Nounou Besleyici Ve Koruyucu Bakım Şampuanı 250ml

Davines
DVN-41997
69,91 ₺ 110,00 ₺
Davines Nounou Besleyici Ve Koruyucu Bakım Şampuanı perma, düzleştirme, boya, röfle gibi kimyasal işlem görmüş saçlarda oluşan tahribatı gidererek saçlarınızı korur. Davines Nounou serisinin diğer üyeleriyle birlikte kullanıldığında daha hızlı sonuç verir.  Davines Nounou serisi en avantajlı fiyatlarla Bi'Kutu Güzellik'te. 
Davines Nounou Besleyici ve...
  • İndirimli Fiyat / -36,45%
Available
Nounou

Davines Nounou Besleyici ve Koruyucu Bakım Şampuanı 1000 ml

Davines
DVN-42000
193,83 ₺ 305,00 ₺
Davines Nounou Besleyici Ve Koruyucu Bakım Şampuanı perma, düzleştirme, boya, röfle gibi kimyasal işlem görmüş saçlarda oluşan tahribatı gidererek saçlarınızı korur. Davines Nounou serisinin diğer üyeleriyle birlikte kullanıldığında daha hızlı sonuç verir.  Davines Nounou serisi en avantajlı fiyatlarla Bi'Kutu Güzellik'te. 
Davines Momo Kuru Saçlar...
  • İndirimli Fiyat / -36,45%
Available
Momo

Davines Momo Kuru Saçlar İçin Nemlendirici Krem 250ml

Davines
DVN-42147
88,97 ₺ 140,00 ₺
Davines Momo Kuru Saçlar İçin Nemlendirici Krem provitamin B5 içeren Momo krem, kuru ve nemi azalan saçlarınıza bakım uygular. Saçta nem dengesini kuran krem, ince telli saçlara hacim kazandırır. Davines Momo serisinin diğer üyeleriyle birlikte kullanıldığında daha hızlı sonuç verir.  Davines Momo serisi, Davines Krem ve saç bakım ürünleri en avantajlı...
Davines Momo Kuru Saçlar...
  • İndirimli Fiyat / -36,45%
Available
Momo

Davines Momo Kuru Saçlar İçin Nemlendirici Şampuan 1000ml

Davines
DVN-42116
193,83 ₺ 305,00 ₺
Davines Momo Kuru Saçlar İçin Nemlendirici Şampuan doğal ve özel içeriği sayesinde kuru saçı nemlendirerek nem dengesini sağlar. Düşük pH değeri sayesinde saçı ve saç derisini nazikçe temizler. Davines Momo serisinin diğer üyeleriyle birlikte kullanıldığında daha hızlı sonuç verir.  Davines Momo serisi en avantajlı fiyatlarla Bi'Kutu Güzellik'te. 
Davines Solu Temizleyici...
  • İndirimli Fiyat / -36,45%
Available
Solu

Davines Solu Temizleyici Koruyucu Şampuan 1000 ml

Davines
DVN-42260
193,83 ₺ 305,00 ₺
Davines Solu saç temizleyici ve koruyucu seri tüm saç tipleri için uygundur. Saçları nazikçe temizleyerek bakım yapar. Davines Solu Koruyucu Şampuan ve Davines Solu serisine ait tüm saç bakım ürünleri en avantajlı fiyatlarla Bi’Kutu Güzellik’te.

Saç bakım ürünleri Bi'kutu Güzellik'te profesyonle marka ve markaların seçkin ürünleri olarak satılır. Müşteri gruplarımızın tercihleri dikkate alınarak öncelikli ve kaliteli ürünler satışa sunulur. Bi'kutu Güzellik yıllar içinde edinmiş olduğu tecrübesiyle saç bakımı ve kozmetik dünyasında seçkin ürünlerin satışını yapar. Bi'kutu güzellikte bulabileceğiniz profesyonel Saç Bakım Markaları: Kerastase, Loreal, MilkShake, Davines, Bonacure, Nashi, Depot, Tangle Teezer, Schwarzkopf, Olaplex, No Inhibition, Babyliss, Simply Zen, Daimon, Ventoso, Codos, 4 Your Body, Matrix, Herman's Amazing, Armani, Tigi Bed Head, Batiste, Chi, Echos Line, The Life Co., Bioderma, Maria Nila, Nascita, Baylis & Harding, Vasso'dur.

Saç Bakım Ürünleri

Saç bakım aksesuarları, avantajlı set, bakım kürü, balm, banyo köpüğü, banyo lifi, boya, duş jeli, el kremi, el sabunu, fön makinesi, güneş koruyucu, hediyeli setler, jel, jöle, kil maskesi, kuru şampuan, köpük, losyon, makyaj fırça setleri, makyaj fırçası, makyaj süngeri, makyaj temizleme, manikür, mum, nemlendirici, oda parfümü, peeling, pudra, sabun, sakal-bıyık, sakal şampuanı, saç aksesuarı, saç kremi, saç maskesi, saç toniği, saç ve vücut şampuanı, serum, seyahat boy, sprey, süt, temizleme toniği, tonic, tıraş jeli, tıraş kolonyası, tıraş makinesi, tıraş öncesi, vücut bakımı, vücut kremi, wax, yağ, yüz kremi, yüz peelingi, şampuan, şampuan & krem seti ürünlerimiz.

Saç Tiplerine Göre Saç Bakımı ve Çözümler

Her saç tipine uygun saç bakım ürünlerini Bi'kutu Güzellik'te bulabilirsiniz. Kepek önleyici, dökülme önleyici, düzleştirici, canlandırıcı saç ürünleri. Yağlı, yıpranmış, ince telli saçlara çözümler.