Tercihini ister gri-beyaz, ister platin sarı istersen de altın sarısı saçlardan yana kullan; hiç fark etmez! Blond Absolu serisi içeriğinde bulunan Ultra-Violet bakımı ile tüm sarı saç tonları için ihtiyacın olan bakımı sağlayacak.

 Doğru saç bakım ürünlerine sahip olduğun sürece dileğin gibi bir sarışın olabilirsin!

Hyaluronik Asit , Edelweiss çiçeği ve güçlü Ultra-Violet nötrleştirici pigmentlerin benzersiz birleşimi ile formülize edilmiş Blond Absolu serisi sarı saçlarda istenmeyen yansımaları mükemmel bir şekilde nötralize eder. Saç lifleri arasındaki bağı güçlendirerek sarı saçların ihityacı olan bakımı yapar.

"Kérastase ile olağanüstü saçlar için kişiye özel bakım ritüelini oluştur!"

Biz kadınlar gücümüz saçlarımızdan alır, her zaman mükemmel görünmelerini isteriz. Ancak mükemmel saçlara kavuşmak için yapmamız gerekenler hepimiz için aynı değildir. Saç derisi problemleri, saçlara uygulanmış işlemler ve saç tipi kişiden kişiye çok fazla farklılık gösterebilen özelliklerdir. Bu yüzden Kérastase her kadının kendine özel saç bakım ritüeli oluşturabilmesi için geniş olanaklar sunar. Modern kadını ve onun bireysel doğasını yansıtan ürün yelpazesini her geçen gün daha da genişleten Kérastase ile kişiye özel bir bakım ritüeli oluşturmak herkes için mümkün!

Sana özel saç bakım ritüelini keşfet!

Unutma ki mükemmel görünen saçların sırrı düzenli kullanım ile saçlarının ihtiyacı olan bakımı uygulamaktan geçiyor. Örneğin çok fazla işlem gördüğü için yıpranan ve cansızlaşan saçlar için uygulanan bakım çok farklıyken soğuk ve kuru hava nedeniyle nemini kaybedip cansızlaşan saçlar için uygulanacak bakım farklı. Burada önemli olan yıpranmanın neden kaynaklandığına odaklanmak. Bununla beraber genetik yatkınlık nedeniyle çok kuru veya çok yağlı saç derisi problemleri için de yine farklı bir bakım ritüeli belirlenmeli. Ancak şuna emin olabilirsin ki Kérastase ile her türlü saç problemini ve yıpranmayı çözecek bir bakım ritüeli belirlemek mümkün.

Kérastase Specifique serisi geniş ürün yelpazesiyle tüm hassas saç derisi problemlerine çözüm niteliğinde geliştirilen ürünler içerir. Kuruluk, kaşıntı, saç dökülmesi, kepek ve benzeri tüm sorunları düzenli kullanım sonucu ortadan kaldıran saç bakım ürünleri aynı zamanda saçları besleyen, güçlü ve daha canlı görünmesini sağlayan içeriklere sahiptir. 

Kérastase Nutritive Serisi

Kérastase Nutritive serisi hem ince telli hem de kalın telli saçlar için özel olarak oluşturulan içeriğe sahip saç banyolarıyla nemini kaybetmiş kuru saçlara besleyici bakım uygular. Düzenli kullanımda, saçlarınızdaki hacmi ve saç kalitesini arttırır. Parlak ve sağlıklı görünen saçlar ortaya çıkarır. 

Kérastase Reflection Serisi

Seride iki adet saç banyosu bulunuyor. Bain Chromatique renk koruyucu saç banyosu boyalı ve röfleli hassas saç tipleri için formüle edilirken Bain Chromatique Riche renk koruyucu saç banyosu yine boyalı ve röfleli hassaslaşmış kalın telli saç tipleri için formüle edilmiş. İçeriklerinde bulunan Vitamin E ve UV filtresi yaz aylarında saçları güneşin zararlı ışınlarından koruyarak saç renginin solmasını engellerken çinko glukonat da renk pigmentlerinin saça tutunmasını sağlıyor ve rengi saçlara tutsak ediyor. Sadece saç rengini 40 güne kadar korumakla kalmayan ve aynı zamanda parlaklık da veren saç banyolarının bu özelliği de keten tohumu yağı mucizesinden geliyor.

Her kadın eşsizdir, her saç tipinin ve saç derisinin özel ihtiyaçları vardır. Bu yüzden Kérastase saçlarının güzelliği için kişiye özel bakımlar sunar. Tüm saç sorunları için özel bir ritüel sunan Kérastase ürünleri ile hayalinde saçlara kendi ritüelini oluşturarak kavuşabilirsin. 3 adımdan oluşan güzellik ritüelleri saç banyosu, bakım ve şekillendirici bakım olarak sınıflandırılıp her kadının evde kendi saç bakımlarını kolaylıkla yapabileceği şekilde düşünülmüş. Saç banyosu ile saçlarını derinlemesine temizleyip kirli havadan ve saçlarında biriken fazla yağdan arındırırken bir sonraki adımda bakım yaparak onaracak 3. Adımda ise ışıldamasını sağlayacaksın. Kérastase ile kendi güzellik ritüelini oluşturmaya hazır mısın?