Erkeklere Özel...

Gel şöyle erkek erkeğe konuşalım dediğinizde hangi tıraş sonrası losyonun muhteşem koktuğunu, hangi nemlendirici kremin cilt tipinize uygun olduğunu ve tabii ki olmazsa olmaz havalı saç modelleri için tüm saç şekillendirici ürünler arasından sizin saç tipinize en uygun şekillendirici ürünün hangisi olduğunu belirlemenize yardımcı olmak için buradayız. 

Kişisel bakımına özen gösteren bir erkek olarak düzenli berber ziyaretlerinize, nemlendiriciler ile canlandırılmış ışıldayan bir cilde ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için aradığınız her şeyi Bi'Kutu Güzellik'te bulabilirsiniz. 
SAÇ BAKIMI
BIYIK-SAKAL BAKIMI
ÇOK SATANLAR

Şimdilerde yerini büyük kuaför salonlarının doldurmaya çalıştığı mahalle berberlerine hepimiz aşinayız. Mahallenin bütün dedikodularının konuşulduğu, önemli bir maç sonrası kritiklerin yapıldığı, uzun keyifli sohbetlerin yanında bir de demli çay içildiği bu berberler şimdilerde yok denecek kadar azaldı. Erkekler için özel bir yere sahip olan berber salonlarındaki deri kaplı koltuklar onlar için sarı sayfalı hatıra defteri gibi. İlk aşklar, en mutlu günler hatta ilk yenilgiler berber koltuklarının içine işlenmiş. İşte bu değerlerin azaldıkça daha da kıymetli olduğunun farkında olan Depot The Male Tools & Co. yaratıcıları ilhamını eski moda berberlerden alarak tasarladığı geniş ürün yelpazesiyle müdavimleri için özel bir yere sahip. Sen de Depot The Male Tools & Co.  ürünleriyle zamanda yolculuğa çıkmaya hazırsan yazımızı okumaya devam et.

CİLT BAKIMI
KİŞİSEL BAKIM