"Davines ile sürdürülebilir güzellik!"

Saçlarının bakıma ihtiyacı olduğu birçok farklı durumda imdadına koşacak The Circle Chronicles saç bakım maskeleri ile tanış. Saçlarını ister çevre kirliliğinden arındırmak ister hacim kazandırmak iste en ufak bir dokunuşla mucizeler yaratacak bu maskelere bayılacaksın!

Saç rengine özel bakım arıyorsan doğru yerdesin. Davines Alchemic System serisi her saç rengine özel formüle edilmiş günlük saç bakım ürünleriyle hep yanında! İçeriğindeki pigmentlerle saç renginin ömrünü uzatacak bakım ürünleri vazgeçilmezin olacak!

İtalyan kadınların ortaçağ döneminde bitkisel yağlar ile yaptığı bakım ritüellerinden ilham alınarak oluşturulmuş Essential Hair care serisi saç ve baş derisi problemlerine en doğal çözüm! İçeriğinde bulunan bitki ve meyve özleri de bakım keyfine keyif katacak!

Davines More Inside serisi saçlarına şekil verirken aynı zamanda nemlendirme özelliği göstererek içerisinde çok daha fazlası olduğunu kanıtlıyor! Saç köpüğünden spreye, saç jölesinden kremlere uzanan bu serinin içerisinde ihtiyacın olan her şey var! 

Davines'in son teknoloji, organik bileşenlere sahip Natural Tech serisinde her saç ve baş derisi problemi için ayrı düşünülmüş bir ürün var! Saç ve baş derisi problemine kesin çözüm olacak o ürünle tanışmak istiyorsan bu seriyi daha yakından incelelemelisin! 

Hayalindeki kusursuz saçlara OI/OIL serisi ile kavuş! Koruyucu özlere sahip olan ve Roucou yağı ile zenginleştirilmiş hafif yapısı sayesinde her saç tipine uygun olan bu seri saçlarına bakımlı, parlak ve yumuşak bir görünüm sağlayacak!