Baylis & Harding ile hem kendinizi hem sevdiklerinizi şımartın!

Baylis and Harding Türkiye temsilcisi Bi'kutu Güzellik'ten banyo köpüğü, banyo lifi, duş jeli, el sabunu, manikür, mum, oda parfümü, sabun, şampuan, şampuan ve krem seti, avantajlı setler, vücut losyonu satın alarak hem kendinizi hem sevdiklerinizi şımartın.

 

Baylis & Harding Ev için Ürünler : Mum, oda parfümü vs.

Baylis & Harding'in imza niteliğindeki kokularıyla oluşturulmuş en özel koleksiyonu The Signature Collection serisi tatlı mandarin & greyfurt, ginseng & karabiber, siyah incir & nar ve çok daha fazlasıyla dolup taşıyor. Baylis & Harding Avantajlı Set, Banyo Köpüğü, Duş Jeli, El Sabunu, Mum ve Oda Parfümü bu seriyle sizi bekliyor.

Kişisel bakım ve ev lükslerinden oluşan seri sizin de vazgeçilmeziniz olacak!

Biraz neşeli, biraz lezzetli! Beauticology koleksiyonunda bulunan el sabunu ve duş jelleri ile kendinizi şımartın. İçeriklerinde bulunan tatlı meyve kokularıyla cezbedici Beauticology ailesi ruhunuza iyi gelecek! 

Doğal içerikleri ile etkili çözümler! 

Baylis & Harding The Great Hair saç bakımı koleksiyonu saç problemlemlerine 3 doğal ve bir o kadar özel içeriğiyle çözüm olacak! 

Funky Farm hayvanlarıyla banyo vakti şimdi daha eğlenceli! Hipoalerjenik, nötr pH seviyesinde ve paraben içermeyen formülüyle Pediatrist onaylı seri güvenilirliği ile annelerin, oyuncakları ile tüm çocukların en iyi banyo arkadaşı olacak!